Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seriál Blogísky 2. díl aneb Troška bloggerské teorie

3. 4. 2007

Ano, jak praví Vočko, jsou jenom dva druhy lidí - s blogem a bez něho. A nyní troška bloggerské teorie.

Blogísky obecně rozlišujeme na blogy o morčatech a blogy sračkoidní, které se dále dělí na blogy o sobě, na blogy o hotelech v japonském hlavním městě Tokiu (prostě zkráceně o Tokio hotelech) a na blogy o počítačích.   

Blogísky o morčatech patří mezi ty nejlepší blogy, ačkoliv i tam se občas najde nějaký ten sračkoidní blog. Autor, resp. povětšinou autorka je nejčastěji vysokoškolsky vzdělaná osoba, která miluje všechny zvířáááátkaaaaa a všechny lidi (i ty vesmírné) a bojuje proti jejich mučení. Zvláštním poddruhem těchto blogísků jsou blogy o prasopsech.  

Blogísky o sobě jsou většinou ty nejtrapnější a nejsměšnější blogy (např. Mengelisův blog). Autor je většinou nějaký sobec, který si myslí, že je zajímavý, ale přitom trpí tak obludnými pseudonázory, až je ostatním a posléze i sám sobě k smíchu. Občas zkouší psát si deník, který však nikdo nečte. Také komentáře k jeho článkům jsou beznadějně prázdné, a když mu tam někdo něco konečně napíše, tak to radši smaže.

Blogísky o hotelech v Tokiu jsou především úzce speciliazované geografické blogísky, jež se zabývají možnostmi ubytování v Japonsku pro některé německé turisty, kteří se cítí být ženami.  

A blogísky o počítačích patří mezi ty nejnudnější blogy, ale naštěstí nejsou tak sračkoidní jako blogísky o sobě. Autor je většinou nějakej počítačovej magor, kterýmu se to v hlavě pořád cyklí.

Tak to je zatím všechno, naše bloggerské výzkumy stále pokračují.

Napsal Dědek  

 

Náhledy fotografií ze složky Morčátka a kočičátka

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Prachy!!!!

(Majorkin, 6. 2. 2008 1:14)

Chcete si vydelat jednoduse a bez prace? Casove nenarocne klikani na reklamy 100% vydelecne fakt to funguje zkuste samy zaregistrujte se zda: http://bux.to/?r=majorkin

pls

(Teereza, 5. 2. 2008 21:39)

Prosím hlásni pro Teejaa na téhle adresce: http://simonita.blog.cz/0802/kdo-bude-nejschopnejsi-blogar jsem to já, moc by si mi pomohla!! Prosíím:-) klidně napiš taky pro tebe hlásnu. Promiň za reklamu..

silvestr

(conelka, 31. 12. 2007 13:40)

Nejlepší svátek je silvestr protože se narodilo mí setřenici mimčo je hezký.
Tak ahoojky.

Karlíkovi

(Redakce, 23. 4. 2007 11:17)

Milý Karle, právě jsi se sám usvědčil, že jsi také totálně vylízanej pablb, který má potřebu ty pičoviny komentovat. Děkujeme za pěkný příspěvek do diskuse. Piš a komentuj dál.

Všem dementům

(Karel, 22. 4. 2007 21:06)

Bože!!! Že má nějakej totálně vylízanej pablb potřebu ty pičoviny komentovat. Když nemáte co dělat a nikdo vám nechce dat, tak si vošukejte nějakou ovečku, či jiné zvířátko. To samé vzkazuji i Dědkovi, Vinárníkovi a Vočkovi.

Mirovi

(Tramvaják, 15. 4. 2007 0:08)

Kurvy se píšou s tvrdým Y, ty demente!

Redakci

(Mira, 14. 4. 2007 22:43)

Ste kurvi!!!!!!!!!!!!

Varování pro Vinárníka

(Dědek, 8. 4. 2007 13:55)

A jestli toho bobříka nedodržíš, tak ti upadne penisek!

Vinárníkovi

(Vočko, 8. 4. 2007 11:41)

Ty cynickej hajzle

Nucená omluva

(Vinárník, 7. 4. 2007 23:29)

Omlouvám se mým přátelům, zejména Vočkovi a Dědkovi, že jsem si z nich několik dní dělal prdel! Jako pokání budu dva týdny držet bobříka mlčení!

Macku, Macku ..

(Dědek, 6. 4. 2007 20:42)

Macku, Macku, hochu nešťastná, s tebou je ale sranda ... Hej, Vočko, podívej se na www.kapna.net ... prej jsme nejlepší blog na světě! Tak proti tomu musím protestovat!!!

nedorozumění

(Vočko, 6. 4. 2007 20:07)

ježišmarjá, to je ale hrozitánský nedorozumění... tohle měl být jen nevinnej blogísek o morčátkách... no myslím, že se mýlíš, kolego. My tu neděláme nic pod záminkou "dělání si srandy z cizích blogů"... my si tu z těch blogů děláme čistokrevnou a přímočarou prdel, protože to prostě prdel je... není to legrace... je to prrrdel. Jinak, kdo říká, že si děláme srandu z cizích blogů??? A co nám vůbec lezeš na naše stránky ty hampejzníku jeden ;) Voajére... Dej sem link na Tvuj blog... prosim prosim... gatě nosim...

Dědkovi

(Macek, 6. 4. 2007 9:32)

To počíná už jenom výběrem přezdívek, tím že nepíšete po vlastními mény a schováváte se za uměle vytvořenou identitu a takhle "v bezpečí" se snažíte vytvářet kontroverze pod záminkou dělání si srandy z cizích blogů. Dál to je výběr vašich témat, kde se např. v článcích o "soft metalu" snažíte dělat srandu z takovýho vesnickýho buranství, ale nakonec jste stejně taky takoví burani!

Ad Macek

(Dědek, 5. 4. 2007 15:30)

A tobě by se hodila elementární znalost dobrýho vkusu ... a vůbec nudíš mě! Ještě mi nikdo z vás chytrejch nevysvětil, proč jsou naše články ubohý a vaše intelektuální bláboly tak vysoce hodnotné? argumentuj ... čekám ...

Ach jo....

(Macek, 5. 4. 2007 14:54)

Hoši prosím vás, uvědomte si, že vaše články jsou ubohý a trapný a k ničemu nevedou. A ty počítačový blogy, ze kterejch si děláte posměch...aspoň třeba někomu pomůžou a může se na nich v klidu diskutovat, což jak vidím, tady prostě není možný...tady je v diskuzích každej potenciální oběť ze které si okamžitě začnete dělat srandu.
P.S. aspoň elementární znalost programování by se vám hodila, váš blog je odpad nejen po obsahové, ale i po vizuální stránce.

Komentář

(Renča, 5. 4. 2007 11:35)

Já teda nevím, co je blog a ani nevím, co je to cynik,ale myslím si,že kategorizace blogů se vám povedla, kladně hodnotím obsah i formu a chtěla bych pokárat Kašpárka za ty vulgarismy,protože co kdyby se sem dostalo nějaké dítě, to by mu úplně mohlo pokřivit charakter.

Poděkování

(Dědek, 4. 4. 2007 21:13)

Milý Kašpárku, milý Koute, děkujeme za pěkné příspěvky (zvýšili jste nám sledovanost) a můžete se spolu s námi těšit na další dávku pivního humoru, těžkoprdelního cynismu a vulgarit. Apropo, Kašpárku, nehodí se na tebe přísloví: Potrefená husa se vždycky ozve?
P.S.: Jenom mi prosímtě vysvětli, co ty cizí termníny znamenají, já jsem totiž hroznej primitiv a bohužel nevím, co se pod tím mám představit.

Kluci, nehádejte se ...

(Bláznivá Markéta, 4. 4. 2007 20:59)

Kluci, tak si podejte ruce, a buďte na sebe hodní. Dyť na světě je tolik zla.

šli tři chytři

(Vočko, 4. 4. 2007 19:00)

Ten třetí není v naší partě, nebere drogy. Pivní humor? Těžkoprdelní cynismus? Vulgarita? Pán se vyzná ;-) Mohl bys, kolego Kašpárku, hodit sem link na Tvůj blog? Prosím prosím... gatě nosím

Děs

(Kout, 4. 4. 2007 19:00)

O vaší neschopnosti už vypovídá jenom to, že jste registrovaní na estranky.cz a ani nejste schopni vytvořit vlastní blog s aspoň trochu slušnou grafikou a ne tenhle hnědej hnus. Kdyby jste aspoň požívali Camino.