Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krátce z domova VII aneb Sranda musí bejt, i kdyby fotra věšeli

31. 1. 2009

Zpráva č. 1: Redakce Cyniků řádně oslavila nový rok. Společně s několika přáteli navštívili gruzínskou restauraci, kde si dali maso v zelném listu, které vypadalo jako malé roztomilé hovínko. Vinárník, posilněn gruzínským koňakem a českým pivem z Tesca se rozdováděl natolik, že z okna Boženina vinohradského bytu na celou Prahu křičel „Fuck of Rusko“ a „Ať žije Gruzie“. Pak ještě dodal „Ať žije Saakašvili, my ho uděláme českým prejzidentem.“ A pak ještě pronesl něco strašně vošklivýho vo tajemníkovi prejzidenta Laďovi Jaklovi. Jeden z účastníků večírku to slyšel, zbláznil se z toho a dodnes ho musí doktoři držet v izolaci, aby to nevyžvanil.

Zpráva č. 2: Je kríze. Vinárník nějak nevyjde s penězma. Dědek mu pá, jak to, jak to todleto. A hned mu poradil: Máš to dělat jako já. Já s penězi vyjdu. Ale už se nevrátím zpátky. Vinárník to dělá úplně špatně, protože tvrdí: Já půlku peněz dám pro ženu a tu druhó pulku proženu. Ale někdy proženu i to pro ženu. Chyba! No, a ještě ke všemu nám Božena hrozí, že bude propouštět. Ještě ke všemu.

 

Zpráva č. 3: A nyní promluvíme na téma vděčné, pro nás velmi věčné, tedy láska, že. Chlapci o Vánocích (a hlavně díky skautskému kamarádovi Akelovi) poznali jedno milé děvče jménem Romanka a hned se do ní zamilovali. Romanka je velmi zajímavá – ač má IQ nalakovaného nehtu, hodlá studovat práva. Bohužel je občas trochu zmatená, neboť si plete slova kentaur a koňofil, Matku Terezu s Maří Magdalenou a Četnické humoresky s četníkem ze Saint Tropéz. Inu, dobrého pomálu.

 

Zpráva č. 4: Závěrem je třeba dodat, že Vinárník to o Silvestru opravdu přehnal, protože breptal a měl prasečí vočička. Pak jako vrchol všeho řekl, že Vladimír Putin je zvíře a že prej ho nemůžou pustit z nočníku, aby jim nepodělal celej Kreml. Fuj!

Vaše prakticky dvojčlenná redakce (protože Božena je nefakčenko … ještě ke všemu)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář